Červen 2010

Vysvědčení

30. června 2010 v 14:13 | Fai |  Kec
Takže výzo mám v pohodě. Mám i stejný průměr jako minulý pololetí XD. No mám tři 3, dvojek mám 8 a jediček mám 5.
Český jazyk a literatura - 3 (diktáty XD jedna chyba o stupeň horší známka takže furt 3,4,5, XD a taky, když jsme psali každou druhou hodinu)
Matematika -3
Anglický jazyk - 3
Německy jazyk - 2 (ta mrt**ce mi dala 2, no dostala jsem 4 z písemky, ale jinak mám samý jedničky)
Dějepis - 2
Zeměpis - 2
Přírodopis - 2
Fyzika - 2
Chemie - 2
Výchova k občanství - 2
výchova ke zdravý - 1
Tělesná výchova - 2 (když jsme běhali 1500m tak jsem se zastavila)
Hudební výchova - 1 (já a za 1 no když nespíváme, ale jenom píšem teorie, které mi jdou líp než zpěv XD)
Výtvarná výchova - 1
Volba povolání - 1
Technická praktika - 1
 No jde to no se dá dělat, ale ani jsem se nezhoršila a ani nezlepšila jak z minula, ale předtím jsem měla ČJ za 2 a Zemák za 3 těď to mám naopak.
A co vy jak jste dopadli?

Toushiro

30. června 2010 v 14:06 | Fai |  Bleach
Toushiro

AKB48 photo

28. června 2010 v 21:35 | Fai |  AKB48 photo
První řada ve předu  a 3 osoba z prava  (hned má u sebe vyznačenou 48) tak to není členka AKB48, ale je dívka která je často vystupující ve videoklipech v AKB48 a také někdy účinkuje v AKBINGO! Patří do projektu podobný jako je AKB48 a vytvořil jej stejný projektant. Členka hudebního projektu SKE48 Matsui Jurina (narozena v roce 1997). A jak jsem již zmínila Matsui Jurina je často účinkující v projektu AKB48 (jako některé členky z AKB48 jsou účinkující v SKE48), tak proto je občas focena s ostatnými členkami z AKB48.
Děkuju za pochopení.

AKB48
AKB48
akb48

Už to má za sebou

28. června 2010 v 20:52 | Fai |  Kec
 Takže už mám koečně ulypiádu za sebou. To bylo něco, nejenže byl pařák, ale ke všemu jsem měla 6 soutěží ze 7. Takže jsem byla hotová a taky hned na úvod mi bylo blbě je to znát když si nedáte rozcvičky a hned jdete běhat. No napíšu vám jak jsem dopadla. Takže mmám 2 bronzové medaile a 1 stříbrnou.
Bronzové: Přetahování lanem (porazily jsme jednu osmičku a 2 devítky nás dali). a  druhé je z florbalu tam jsme porazily jednu devítku.
A stříbro máme z fotbalu porazily jsme 9 a 8, ale další 9 jsme nedali.
Naše soutěže byli jednoduché na pochopení bylo nás celkem na každnou disiplýnu 6 tříd (kromě 60m a 1500m tam mohly být z 9 a 8 až dva zástupci na běh). No a vždycky jsme si losovali na první soutěž a ten kdo vyhrál měl jistou, alespoň bronz, protože 6 tříd každný 1 zápas na postup ten kdo postoupil šel do finále a tam byli ostatní výherci v soutěži takže jenom 3 třídy tak aspoň ten bronz byl jistej. No Začala jsem v 8 hodin a skončila jsem až v 14/30 h. kkvůli fotbalu jelikoš jsme byli poslední třída která hrála o zlato či stříbro a třída která prohrála již mohla jít domů. No ten den jsem byla hotová  a kvůli tomu, že se to tolik protáhlo jsme měli dostat stříbro dneska, ale učitel měl generálku na stuškování (má 9.C) takže je dostanem až zítra.

Hinata

27. června 2010 v 19:03 | Fai |  Naruto
Hinata

Persona

21. června 2010 v 20:13 | Fai |  Mendol Ikemen Idol photo

Zleva: Ku-Minegishi Minami, Riku-Kojima Haruno, Kai-Takahashi Minami

mendol
Asi budu překládat

15. června 2010 v 13:30 | Fai |  Kec
Takže pravděpodobně budu překládat Mendol Ikemen Idol do cz. A zítra nebudu mít čas sem nic přidat máme ty státy, jenom dneska se sem už moc nedostanu máme odpolko a běháme štafetu.


Nebudu mít možná čas

14. června 2010 v 14:36 | Fai |  Kec
Takže lidi. S pravdou ven! Já teďka možná nebudu mít tolik čas na blog, přesto už mě čekají jenom poslední 2 písemky ze zemáku a z dějáku, ale na naší škole se bude konat takový projekt na téma evropské země. jistě si asi někdo z vás pamatuje moje prosby na téma Belgie (můj Evropský stát) no a ten můj stát byl vybrán na ten projekt který se koná ve čtvrtek, ale to není to hlavní. Ve škole se už asi 3 roky konají školní olimpijské hry - třída proti třídě. tenhle rok jsme v osmičkách a budem mít těžký soupeře z devítek. Já jdu soutěžit, prože byla  podmínka, že musí být v týmech, alespoň jedna holka případě 2 podle toho co to bylo za účast v jaké disciplíně. Jelikoš naše kámoška která byla z nás nejlepší na běh se odstěhovala jdu na její místo já. Ona byla dobrá v běhu třeba ona měla 60m za 8s něco a já za 9:36s. A to byla ona hubená ve srovnání s semnou XD. No takže já jdu místo ní. Od nás ze třídy z holek jdem jenom já, Šárka, Monika, a Eliška (Eliška to ještě neví, že jsem ji tam zapsali na štafety a na 1500m XD). No já mám: co hraju ve smýšených týmech:
Florbal (musela být, alespoň jedna holka a z naší třídy chodím vždycky na zápasy proti školám jenom já),
Volejbal (musely být minimálně 2 holky- já a Šárka (Šáry hraje i volejbal závodně))
Přetahování v laně (2 kluci jedna holka)
Štafety holek ( Já, Šárka, Monika a Eliška)
Běh 60m ( já a Šárka)
Takže musím začít trénovat jinak tam ten de skolabuju XD, no doufám, že alespoň nějakou tu medajli přesto vyhrajem.
Vše se koná v pátek 24.6.
Ichigo-Hollow

5. června 2010 v 14:36 | Fai |  Bleach
Ichigo


Maeda Atsuko

4. června 2010 v 18:22 | Fai |  AKB48 photo
Maeda
Maeda
Maeda

AKB48

4. června 2010 v 18:21 | Fai |  AKB48 photo
AKB48
AKB48
AKB48

Dnešek-výlet

2. června 2010 v 15:25 | Fai |  Kec
Takže dnešek byl celkem dobrej nejenže jsem byla doma skoro 2 týdny kvůli noze, ale v pondělí jsme byli ve škole v úterý volno a dneska ve středu jsme byli na výletě v podbořanech-Krásný dvůr. A sranda v autobuse byla pořádná XD. Kámoš měl čokoládu a nabýzel nám i učitelce a učitelka řekla, že nemůžu ale prejj kdybychom měli klobásu ak tu by neodmídla XD (myslela to ze srandy ) a když jsme po výletě měli rozchod tak jsme bloudili v no nemůžu si vzpomenout kde jsme to potom bylo, ale to je jedno. tak chodili jsme sem a tam a šli jsme kolem masty a napadlo nás tu klobásu koupit tak jsme koupili ze srandy tři a celou tu dobu jsme potom scháněli rohlíky. Než jsme vyjeli tak jsme čekali až příjde učitelka a úplně jsme se tlemili když přišla a co se děje, že vypadáme jako kdybychom potřebovali hodně na záchod. A my jsme ji řekli: Pani učitelko tady máte to jste po nás chtěla, a dali jsme ji tu klobásu s těma rohlíkama. učitelka se zarazila a začala se smát no my jsme z toho jejího pohledu nemohli XD. Pak jsme šli do autobusu a tam nám řekla, že zítra máme přijít do jejího kabynetu já, Milan, a Adéla (ti co jsme to koupily) a prej si tam uděláme jednohubky a uděláme si piknik XD.