Prosinec 2010

Hana Kimi cz

30. prosince 2010 v 18:32 | Fai
hana kimi


ke stažení (jinak je to online na megavideu a to mám pocit moc lidí nemusí tak to dám jenom ke stažení) ZDE jsou všechny díly ke stažení
Hanazakarino Kimitachihe neboli Hana Kimi
Je to taková školní romatnická komedie, i když já moc na romantiku nejsem tak tohle vám doporučuji. Je to příběh o holce, která vážila kolem 70 kg a nechodila ven a ani neměla žádné kamarády, protože se bála, že se ji lidé budou smát  a proto zůstávala doma a koukala jenom na TV. Jednou, ale viděla speciální pořad, ve kterém byl skokan Quan a pro naši hrdinku to byla něco jako lásla na první pohled, chtěla vidět na živo Quana skákat a proto se za ním vydala až z Ameriky a dokonce přestoupila na stejnou školu, ale má to přesto jeden háček. Škola na, kterou chodí Quan je chlapecká škola a tak naši hrdince nezbývá nic jineho než se převlíknout za chlapce a tajit svoje pohlavý před ostatnímy. Hned v prvním díle už má problémy zapadnout, protože se neumí správně chovat jako kluk a pro ji také říkaj, že vypadá jako holka a to s sebou nese rovnou několik problémů. Její první kamarád bude Xiu Yi....(to peslední si nepamatuju) a ten ji ukáže jak to na škole chodí a bude se vychloubat, že je něco jako Zlatá pravačka - Sonic Boy, dostal se na školu díky sportovnímu stýpku. Xiu Yi si postupně tvořit pouto, ale neví zda to je něco jako bratrské pouto či je homosexual což si nedokáže přectavit, i když je věčinou on kdo si ji přestavuje jako holku (on neví, že je to fakt holka právě proto ho asi přitahuje), ale on si nedokáže připustit, že by měl mít rád kluk. Pak je tu doktor, který díky tomu, že je homosexuál poznal  hned, že je dívka a tak ji bude muset pomáhat, i když né z vlastní vůle. A Quan to ví už od začátku, že je to holka, ale nechce ji to říct chce vědět kam až je schopná zajít, ale postupem ji začne mít rád a bude to dokonce ona kdo ho donutí se vrátit na dráhu (přestal skákat k vůli automobilové nehodě). Dokonce budou mít i společný pokoj, ale udržet svoje tajemství dá fakt zabrat, ale udržet tohle je něco mnohem horšího.
Mě se to celkem líbí je toká pořádná komedie, kde se smějete těm nesmyslům a zmatkům co tam jsou. Hlavně ty jeji předctavy xD. Tohle celkem doporučím xD já jsem si stáhla všechny díly a mám rozkoukanej právě 9. jejich celkem 15 každý trvá 1:20 h. Ze začátku když to začínalo říkala jsem si to bude kravina na entou, ale není tohle se mi fakt líbí a je to pecka!!!
P.S. hlavní roly má Ella Chen, která hraje hlavní postavu Lu Rui Xi (zpěvačka skupiny S.H.E)
Hlavní Postavy:
Lu Rui Xi - Ella Chen
Lu Rui Xi - Ella Chen
Zuo Yi Quan - Wu Chun
Zuo Yi Quan - Wu Chun
Jin Xiu Yi - Jiro Wang
Jin Xiu Yi - Jiro WangDruhé video druhá scéna je hned z 1. dílu kdy tyhle dva potkali
Dobrý jsou i hlášky: Gayové vedou !
Neříkej mi skřítku ty poloviční zvíře!
Dám ti tolik pěněz jenom už nemluv o duchách!
Jin Xiu Yi se baví ze svým spolubydlícím (ten co vidí všude duch):
spolubydlící: Máš kolem sebe takovou zářicí auru, že i ten za tebou si musel nasadit slunečné brýle. (myslel ducha)
Jin Xiu Yi: Tohle už mi nikdy neříkej před spaním!
spolubydlící: pápá (mám duchovi)
Jin Xiu Yi: Tak a dost! (začal ho mlátit hlavou o postel) xD

Jin Xiu Yi na Lu Rui Xi: Nováčci vžycky musí  přeběhnout 10X kolečko stadionu nahý, ale tobě dám slevu poměžíš 3 a já poběžím před tebou jako tvůj svěděk.


sorry, že mám chyby, ale klepou se mi ruce zimou.

K Vánocům

25. prosince 2010 v 13:29 | Fai |  Diplom pro mě
sb
sb

Sestry Pitschanowski

25. prosince 2010 v 13:28 | Fai |  Japonsko videa
Sestry Blažena a Bobina Pitschanowski! Dvojvaječná dvojčata, jedno dříve, druhé později narozené děvče společně tvoří senzační duo! ★ Právě s velkým úspěchem prorážejí v Japonsku v mnoha oblastech zábavy, mj. na poli filmu, muzikálu, atd. Od roku 2003 až dodnes jsou přitahovány vizí českých knedlíků, a tak právě proto přijely z Japonska až sem. http://sestrypitschanowski.web.fc2.com/index.html
Ani byste neřekli, že spívaj česky co? Já když jsem to viděla poprvé tak jsem se smála, ale pak mi vletěli titulky a už no.......já z toho fakt nemůžu.

23.12.2010

23. prosince 2010 v 16:20 | Fai |  Kec
zase

Pro SB

20. prosince 2010 v 19:33 | Fai |  Spřátelené Blogy
Sb

Santa Claus

20. prosince 2010 v 19:14 | Fai |  Death Note
Santa Claus

Christmas

20. prosince 2010 v 19:14 | Fai |  Blboviny
Christmas
Christmas


mix

15. prosince 2010 v 21:00 | Fai |  Japonsko slovíčka
já - watashi
bratr - oniisan
sestra - oneesan
mladší bratr - óto to
mladší sestra - ímó to
starší bratr - oní san
starší sestra - oné san
táta - otó san
máma - oká san
děda - odží san
babička - obá san
pan, paní, slečna - san
můj manžel, manželka - (uči no) sudžin, (uči no) kanai
váš manžel, manželka - gošúdžin, ok'san
moje děti - (uči no) kodomotači
můj syn, moje dcera - musuko, musume
vaše děti - okosan (okosantači)

Těší mě. Jmenuji se.... - Hadžmemašte .... to mošimas. Dózo jorošiku.
Jak se máte? Ogenski deska?
Mám ráda...- Wataši wa ... ga suki des.
Nemám ráda... - Wataši wa ... ga suki džanai des.
Ahoj, dobrý den - Konniči wa.
Nashledanou. - Sajó nara.
Dobré ráno. - Ohájo gozaimas.
Dobrý večer. - Komban wa.
Dobrou noc. - Ojasumi nasai.
Jmenuji se.... - Wataši wa...des.
Jak se jmenujete? - Oname wa nan deska?
Ano. - Hai
Ne. - Iie.

kino - ejga
nakupovat - kaimono
vařit- ryórí
sladkosti - okaši
PC - pasokon
suši - suši
sporty - supótsu
hudba - ongaku

Inu - pes
neko - kočka
vlk - ookami
ryba - sakana
králík - usagi

zelená - midory
modrá - ao

broskev - momo
jahoda - ichigo
koláč - pai

Měsíce + období

15. prosince 2010 v 20:39 | Fai |  Japonsko slovíčka


jaro
haru
léto
nacu
podzim
aki
zima
fuju


Měsíce:
(ty jsou stéjné jako číslovky 1-12, ale jenom se dá koncovka (gacu)

leden
ičigacu
únor
nigacu
březen
sangacu
duben
šigacu
květen
gogacu
červen
rokugacu
červenec
šičigacu
srpen
hačigacu
září
kugacu
říjen
džúgacu
listopad
džúičigacu
prosinec
džúnigacuČíslovky

15. prosince 2010 v 20:34 | Fai |  Japonsko slovíčka
1
iči
2
ni
3
san
4
ši
5
go
6
roku
7
šiči/nana
8
hači
9
kjú
10
džú
11
džúiči
12
džúni
13
džúsan
14
džújon
17
džúšiči
20
nidžú
21
nidžúiči
26
nidžúroku
30
sandžú
40
jondžú
70
nanadžú
100
hjaku (,,h" vyslovujeme jako ,,ch")
124
hjaku nidžújon
200
nihjaku
300
sambjaku
400
jonhjaku
600
roppjaku
700
nanahjaku
800
happjaku
900
kjúhjaku
1000
sen
3000
sanzen
8000
hassen
9784
kjúsen nanahjaku hačidžújon
10000
man
100000
džúman
1000000
hjakuman

Ikonka

13. prosince 2010 v 16:11 | Fai |  Diplom pro mě
Tak tohle mám od Michio

Úvaha - Já a sport

13. prosince 2010 v 16:06 | Fai |  Kec
Ta tohle je moje úváha na téma Já a sport, ale můžu se přiznat, že pro mě je Úvaha TABU. Slohovky ty mi jdou, ale tohle!! Ani nevím zda můžu tohle vydávat za slohovku xD.
Já a sport
Uvažuji, zda téma Já a sport je pro mě to pravé, ale i tak se do toho pustím. Sport mě celkem baví a zajímám se o různé sporty, ale ne všechny mi jdou. Sport-kroužky beru jako dobrou aktivitu při, které se dobře zabavím a mohu být společně s přáteli. Pro každého z nás existuje něco, co ho baví či naplňuje a pro mě to jsou právě sporty, jako jsou třeba: florbal, baseball, fotbal. Ve škole máme několik kroužků ať to je po keramiku či po sport. Já dělám dva kroužky a těmi jsou: míčové hry 6. - 9. ročník a florbal 6. - 9. ročník. Za školu i reprezentuji školu a myslím, že mi to celkem jde, dokonce jsme se dostaly až do krajského kola ve florbalu, které se bude konat 14. ledna 2011. Pro naši školu to je poprvé co se dívky tak daleko dostaly. Chtěla bych, abychom se dostaly ještě dál bohužel to tak snadné nebude, soupeřky budou silné, ale i tak si myslím, že ze sebe vydám oprava vydáme to nejlepší co v nás je. Mimo to si myslím, že tyto sporty baví nejen mě, ale i ostatní a proto jsme tým, který se jen tak snadno nevzdá. Společně s ostatníma trénuji, abych se stala silnější a lepší částí týmu. Když ze sebe vydám to nejlepší co ve mně je tak budu přesto unavená, ale i tak spokojená. I když se mi ve sportě něco nepovede tak to nehodlám jen tak vzdát ba naopak budu se snažit ještě víc a překonám to. Popravdě nemám ráda, když je někdo lepší než já, ale na druhou stránku mě to přinutí se ještě víc zdokonalit, překonat to a dokázat, že se ještě jen tak snadno nevzdám. Nikdo nemá rád, když prohrává, ale jak se říká bez práce nejsou koláče.

Paranormal Activity 2

10. prosince 2010 v 21:43 | Fai
pa

Nevěřili byste, jak strašidelné můžou být záběry z průmyslových kamer. Když před třemi lety debutující režisér Oren Peli představil horor, kde tyto záběry tvořily základní obrazovou složku, málokoho napadlo, že Paranormal Activity vstoupí do historie. Nicméně stalo se. Film za patnáct tisíc dolarů jich vydělal bezmála 200 miliónů, čímž se stal co do návratnosti investic jedním z nejúspěšnějších filmů všech dob. Navíc je považován za hororový vrchol, protože tuhle duchařskou historku ustojí jen ti skutečně nejotrlejší. Hlavní roli mají znovu hrát kamery, které mají znepokojeným majitelům ukázat, co nekalého se děje v jejich domově, když klidně spí. Lze předpokládat, že děsivější domácí video si lze představit jen těžko. O hrůzyplnosti filmu svědčí už to, že po stížnostech diváků přestala některá americká kina zařazovat do reklamních bloků jeho upoutávku… V prvním díle tvůrci využili osvědčenou metodu pseudoreálných záběrů, když záznam kamery prezentovali jako nalezený materiál. Do stejné řeky podruhé vstoupit logicky nemůžou, ani nechtějí, přesto Oren Peli tvrdí, že klíč k uchopení příběhu, který použili, nabízí mnohem děsivější možnosti. A protože příběh je až do premiéry filmu přísně střeženým tajemstvím, nezbyde než se přesvědčit na vlastní smysly. Přejeme vám příjemné spaní…

Film ke stažení TU (hellspy.cz) - nutná registrace, ale za dáčo můžete stáhnout jeden film děně (mě osobně se to stahuje rychleji př. když jsem si tohle stahovala večer na ulozto.cz tak se mi to stahovalo asi tak 3 hodinu i víc, ale na hellspy.cz se mi stahovalo ani ne 15 minut). Ulozto.cz (dabing) TU. Na hellspy či na ulozto.cz si to najdete i titulky adabing,ale to jsem si nestahovala jelikoš oni často píšou, že je dabing a anakonec nejsou ani titulky natožto dabing.
Kdyby vám nešla ukázka tak Zde
P.S. v té ukázce jsem se lekla hned na začátku je to nepříjemný, když to zkoumáte blýzko u obrazovky a najednou to příjde hej já jsem úplně vylítla do zadu jak jsem se lekla xD

Paranormal Activity

10. prosince 2010 v 21:37 | Fai
Paranormal Activity
Paranormal Activity

Český název: Paranormal Activity
Originální název: Paranormal Activity
Rok výroby: 2009
Žánr: Horor / Thriller
Délka: 86 minut (1:26)
Režie: Oren Peli
Hrají: Katie Featherston, Micah Sloat, Randy McDowell, Tim Piper, Ashley Palmer
Co se děje, když spíte?
Mladý pár Katie a Micah se nastěhuje do nového domu v San Diegu. Obyčejný pár v obyčejném domě. Za krátký čas začne mít Katie dojem, že v domě nejsou sami. Věci se pohybují, z různých míst se ozývají divné zvuky. Micah si myslí, že se Katie jen něco zdá. Aby jí dokázal, že se mýlí, nainstaluje do ložnice videokameru. Velká chyba!
Cosi nehmatatelného v domě je. Teď už to vědí oba. Denně zažívají útoky čehosi nevysvětlitelného. Hrůzné zážitky přicházejí každou noc a jejich intenzita se stupňuje. Mladý pár se ocitá na pokraji šílenství, vyčerpání a nekončící hrůzy. Stmívá se a nadchází další noc… Bude tahle jejich poslední nebo se dočkají východu slunce?
Ke stažení na hellspy.cz zde titulky (můžete si to najít i v dabingui na hellspy.cz či na ulozto.cz)

1/2 Prince cosplay

5. prosince 2010 v 18:49 | Fai |  Cosplay
1
2

Japonská reklama na Stadion

5. prosince 2010 v 18:33 | Fai
Tak k tomuhle snad nepotřebujete ani překlad hej tohle mě vždycky dostane xD

Praha

3. prosince 2010 v 21:45 | Fai |  Kec
Včera jsme byli v Praze jenom devítky z každné devítky jelo 10 lidí. No když jsme vyjížděli bylo zhruba 8 hodin ráno a -10 stupňů a jeli jsme z Litvínova do Teplic a potom mám dojem, že do Prahy. Čekala nás dlouhá cesta,a le když jsme nakonec dojeli tak nás málem zabil ten výstup do kopce do Technického muzea byl katastrofa nejenže učitelka přímo nevěděla kde to je a měla mapu, nejenže jsem si z to ho dělali srandu v tom, že ji má obráceně, nejenže byla všem zima, ale když jste chtěli jít nahoru tak jste automaticky sjeli zase dolu k vůli náledí no total kalamita. Nakonec jsme došli, ale zhruba jenom po 2 hodiny jsme šli domů a pak nás čekala zajímavá cesta dolů. Každný tam minimálně 5 uklouz já dokonce i víc jak 10 X, ale ještě ani jednou jsem se nenatáhla jako někteří xD. Když jsme došli na nádraží v Praze zjistila jsme, že nám zrovna ujel vlak tak jsme čekali na další, ale ten měl 20 minut zpoždění takže jsme stáli opět na mrazu dojeli jsme do Ústí nad Labem (jinak to nejelo) a chtěli jsme jet do Litvínova jenže oni ten vlak zrušili takže jsme museli ještě do Teplic a z Teplic nám jel vlak konečně do litvínova ještě, že se učitelka dohodla s průvodčím aby ten vlak na nás počkal. No cesta byla únavná kort jízda z Prahy do Ústí moc dlouhá xD. Ale halda byla ta, my jsme nastoupili do 1. vagónu, ale ten byl 1. třída takže nás vyhodili a přecházeli jsme všechny vagóny než jsme se dostali k naším sedadlům šli jsme přes bar, no přectavte si, že jíte a najednou kolem vás projde 30 dětí xD. Nejlepší bylo když jsme šli v tom vlaku a najednou zatáčka xD. Pak tam byli takový automatický dveře a ty se zavírali tak nás často i skřípli. A když jsme jelik tam tak tam zamrzli jedny dvěře nebo i víc, ale těmi dvěřmi jsme předtím nastupovali. No ještě jsme čekali než se vlak do Prahy rozjede čekali jsme peřs 30 minut ve vlaku než pojede něco mělo asi ěnjakou vadu, ale procházeli kolem kué i policajti. No odjeli jsme v 8 ráno a vrátili jsme se domů 18 hodin plus cesta u mě domů, takže jsem byla ráda, že jsem domů dojelo po půl sedmý. No a teďka jsem skoukla Harry Potter Relikvie Smrti 1. část, ale s titulkama celkem v dobrý kvalitě.

Pls-help

2. prosince 2010 v 20:35 | Fai |  Kec
Chci se zeptat zda by mi někdo mohl poradit z fyzikou.
Potřebujeme měřit napětí okolo 800 V a máme k dispozici dva stejné voltmetry s rozsahem 600 V. Jak to udělat?
Halogenové žárovky se nesmí brát holými prsty. Proč by to vadilo? ( u tohodle mám odpověď: Protože by praskla žárovka a hrozil by požár či popálení)