Leden 2011

Higurashi no Naku Koro Ni movie (Downloads)

29. ledna 2011 v 18:21 | Fai
Higurashi no Naku Koro ni


Film, který je podle stejnojmeného anime Higurashi no Naku Koro Ni (Když cikády pláčou) Jde o adaptaci stejnojmenné hry od 7th Expansion.
Hlavní postava: Keiichi Maebara se z velkoměsta přestěhoval na venkov, do vesničky Hinamizawa. Na první pohled klidné prostředí, do kterého Keiichi i díky partě holek celkem rychle zapadl, však brzy začne ukazovat svou odvrácenou stranu. Na povrch se totiž brzy začnou vynořovat případy nevyjasněných vražd. Ty má prý víceméně na svědomí duchovní patron vesnice, božstvo jménem Oyashiro.
(popis- zdroj: otakuland.cz)

Erena Ono z AKB48, ztvárnila roli v Higurashi no Naku Koro Ni.
Tento film jsem chtěla delší dobou shlédnout a nakonec jsem si ho stáhla to, že tam hraje Erena Ono jsem doposud nevěděla a celkem mě to i překvapilo možné je i to, že tam hraje i někdo další z AKB48, ale zatím jsem se dostala jenom k půlce filmu.


Sorry

17. ledna 2011 v 20:48 | Fai |  Kec
Sorry lidi chci omluvit, že tu nejsem skoro vůbec, ale momentálně máme samí písemky a mě jde o hodně. A taky jsme měli samí tréninky na florbal v pátek byl krajské kolo a máme 5. místo z celého kraje, myslela jsem si, že už bude pohodička jenomže učitel mi dneska řekl, že ve čtvrtek mám bejt ve škole od 7 jelikoš bude trénink v basketu takže jedu opět na basket já hráčka s 163 cm xD, ale dvojtakt dám všechny koše xD. Takže budou další tréninky a taky bude Hálová olympiáda škol takže tam asi pudu opět na lano, už říkal, že se začne trénovat o měsíc dřív. Minule když jsme byli hrát florbal za mladší tak bylo nějak volno 3 dny a my jsme jak trubky museli o to volno do školy a trénovat takže náš učitel je všeho schopnej a když mu řeknete NE tak on stále za váma bude chodit dokuď vás nezlomí a vy neřeknete ANO. Takže se mám opět na co těšit plus jsem taky nachcípaná od silvestra, ale do školy chodím pořád abych zase poslouchala učitelku na AJ jak mi počítá hodiny před celou třídou tak o fakt nemám žádný zájem. No ještě se budu učit na zemák a na matiku a němčinu, kterou mám 1. hodinu no asi zaspim xD. A o výkendu se budu snažit sem něco hodit, aby tady byli taky nějaké články.
A taky k nám do třídy přišla nová veitnamka její 17 a neumí ani slovo česky takže to už bude 4. holka veitnamka byl u nás i kluk od 7 třídy, ale ten potom na konci 8. třídy odešel s ním přišla i Monika a ta u nás tále je (on se vrátil do Veitnamu) v 8. třídě přišla Hanka teďka v 9. třídě přišla Lenka a teď přišla další zatím ani nevíme jak vypadá měla přijít dneska, ale nepřišla snad příde zítra....
Podle naší učitelky jsme MEZINÁRODNÍ TŘÍDA

Ichigo & Rukia

17. ledna 2011 v 20:38 | Fai |  Bleach
IR
IR
IR

Baby bitka

17. ledna 2011 v 20:37 | Fai |  Naruto
NS

Naruto vs sasuke

17. ledna 2011 v 20:37 | Fai |  Naruto
NS

Ayumu & Hiyono

11. ledna 2011 v 17:28 | Fai |  Spirála
Ayumu & Hiyono

850.000,00€

8. ledna 2011 v 16:16 | Fai |  Kec

Poslední dobou mi chodí samé anglické zprávy ohledně seznámení, že někdo někde viděl můj účet, ale sama nechápu kde , jakej a jakto. Nevim zda mě někdo ze srandy registroval někde či jsem se zbrkle někde registrovala sama. A tak všechny ty uchylácké komenty mažu, ale dneska nebo v čera jsem dostala zprávu ve francouštině a takovej jsem ještě nedostala tak jsem ho otevřelo a tam stálo, že nějaká paní, která se narodila v 1948 (1. jsem si myslela, že je to prostě babča-úchylačka), ale v dopise stálo, že umírá a, že vlastní nějakoé společnosti a, že je v dova a némá děti, kterym by dala všechno jmění, protože má rakovinu a doktor ji řekl, že je na smrtelné posteli. A proto přes nějakou stránku díky nějakému antiviru našla můj e-mail, který je bezpečný pro jeji e-mail našla mě (zcela nechápu jak mě našla). A v dipise stálo to, že věnovala nějaké peníze do Afriky a mě by chtěla dát zbývají částku za účelem, že bych je darovala dál a částka činí 850.000,00€. Tak tohle je asi nejzajímavější dopis, která jsem snad v životě dostala xD.