Červen 2011

Vtip :D

30. června 2011 v 12:46 | Fai |  Kec
Pračlověk si čte vysvědčení svého syna a říká: "To, že máš 3 z lovu chápu, jsi ještě malý. Ale, že si propadl z dějepisu, který má jen dvě strany, to je hanba!"

plakát - hotovo

29. června 2011 v 13:51 | Fai |  Kresby

Tak už to mám hotový =)už jen pár hodin

29. června 2011 v 13:47 | Fai |  Kec
30. se blíží a už jen pár hodin do výza, co těšíte se? To fakt není možný,pamatuju si jak jsme na Volbě povolání (předmět) kňourali, že chceme prázdniny, že jsou za dlouho a to bylo na začátku školního roku, že stužkování je za dlouho - času dost, to byla naše pravidelná slova. Ale uteklo to jako voda a stužkování už proběhlo včera. jenom naše třída nebrečela a kluci z jných tříd třeba taky brečeli, ale to jsou kluci měkýši jak o nich řekla jedna z jejich třídních xD. Já jako jediná měla elegnatní kalhoty, protože nesnáším nebo lépe namám ráda na sobě šaty, prostně mě se to na mně nelíbí :(
Ale jinak to byl skvělej den, tedy měla jsem fakt trému, co řeknou na moje oblečení bála jsem se , že se mbudou smát, ale holky mě i chválily, že mě make - up změnil :D. A vystoupení bylo poho, já trému neměla, páč jsem se šla jenom uklonit a pro stuhu xD, ale mám dvě jednu normál za třídu - červená+bílá, a druhá je za školní parlament )měla jsemho jako vol. předmět) a ta je žlutá se sluníčkem xd. A když mi ji dávala třídní prej:"Ty máš tolik těch medailí, že nevim kam ti ji mám dát." já moc medailí? jenom 9 xD Všechny po třech, i když těch medailí by mělo být víc, kdyby je dávala za všechno, co jsem za školu dělala =). A pak jsme šli na véču, já co měla potpatky možná ještě před kristem jsem si vzala potpatky a mě nenapadlo, že pudem pěšky (šlo nás několik lidí ze třídy asi 10 a ostatní tam přijeli třeba MHD nebo autama) A jenom jsem došla několik metrů a už jsem chcípala xD. Ale nadávala jsem už, že jsem si nevzala do kabelky tenisky :D a pak bych si je vyměnila za potpatky a kámoška to vyřešila normálně sundala si boty a šla na bosu, ale pak už si je musela nasadit a nohy černý jakobota xD a kluci nás vzali přes hřbitov a všude blbá cesta kameny atd... a ta kámoška, co šla bez bot )už je měla) na ně nadávala a michal řčekl a bude hůř a najednou za rohem to bláto =D. Nakonec jsme došli a večeře byla dobrá, každý si obědnal a jenom jedna holka, to celý snědla auž na pomeranč, ale ona měla smažák a ještě s něčím já měla kuřecí steak se zapečenou slaninou a sýrem + příloha krokety a ečum a 2X pití a ona měla taky krokety a prej. Bacha budou vystřelovat (krokety) poněvač minule když tam byla ji několik vystřelilo pryč xD. A kolem 10 večer jsme už všichni odešli domů a si jdu takhle na autobus, ale ten mi už nejel :D tak musela na tramvaj, ale ta mi naštěstí jela, jinak bych buď musela pěšourem nebo by máma musela vzbudit tátu a ten by byl zas mrzutej ;) A ještě jsem zapoměla zmínit, že jsme koupili našim dvou pánům učitelům )na véču jsme pozvali i 6 učitelů) jsme jim koupili chlast, ale nealkoholický se smáli a jak nám to dneska oplatili. koupili nám dětskej šampus a tam stálo


Všechno zlé je k něčemu dobré!

24. června 2011 v 15:04 | Fai |  Kec
Tak jsem už doma "konečně". Nohy mě jenom "trochu" bolí :D. Ale dnešek byl fakt super, i když těch medailí by mohlo být víc jak v loni, mám míň než minule -_-". Ale lepší místa muhahaha. Minule to bylo 2X bronz - přetahování lanem,floorball a 1X stříbro - football, a dneska to je 1X stříbro - 4X štafeta 60 m a 1X zlato přetahování lanem, díky Láďo a Pavle, že jste mi byli oporou, i když ti ujela u přetahování ujela noha a spadl jsi a podkopl jsi mi pravou nohu (byla jsem ve prostřed - Pavel, já, Láďa), ale to nevadí :P a Pavle ty jsi zase dobře škubal, ale tenhle můj koment sem nepatří, stějně si to nikdy nepřečtete xD. Ale my jsme na laně byli celkem dobří šli jsme proto 9.C a jenom zapískal ke startu a už jsme šli celkem v pohodičce do předu ani mě neboleli ruce, ale fakt xD. Pak šla 8.B (porazili jsme 9.C tím jsme měli jistej bronz, jak to? Jednoduše kategorie 8.-9. třídy 3X 8. a 3X 9. ročníky a tím, že jednu porazíte na začátku hned postupujete do finále a už máte jistou medaili pak už jenom porážíte zbylé dva týmu, co se tam taky dostali, ok?). Takže 8.B byla vyčerpána, protože měla finále s 9.B, ale nakonec vyhráli a my jsme se jenom tlemili, že přetáhli tým, nebo lépe kluka, co je 9.B - ten mi jednou škubl a už letěla bylo to při tréninku na meziškolní olympiádu a tak jsme šli hne proti 8.B a ty jsme si taky v klídku dali, ale menší práce tam byla, né že ne. Vyhráli jsme a teď co? 9.B prohrála a měla hrát s námi, jenže oni prohráli s 8.B a my jsme vyhráli nad 8.B tak jsme nechápě čuměli, když nám řekl, že jestlinás porazí 9.B tak uvidí kdo bude vítězem, tak jsme trochu nechápali oni prohráli a my jsme vyhráli na 8.B, ale nechali jsme to bejt a šli jsme proti nim a "trochu" větší námahou vyhráli a jak to pustili lano já i Láďa jsme vylítli do zadu a Láďa spadl na záda a já? xD, já jsem udělala kotoul vzad xD a ještě v tý rychlosti, jsem se postavila do podřepu a přepadla na záda,takže to asi byla pěkná rychlost. Vemte sei, že taháte, co nejvíc můžete a najednou vám to pustí a vy prudce spadnete do zadu a nechcete si dát šlupu do zad tak uděláte kotoul, už jsem jenom viděla jak mám nohy ve vduchu, nic jsem nevnímala, jenom to, že jsme vyhráli KONEČNĚ! A naše třída řvala jak pominutá, ještě před tím nám třídní řekla, že je tam máme nechat aspoň 10 sekund, protože tamti se jenom klouzali po prdeli, no ono to bylo i víc jak 10 sekund xD.
A při štafetě vždycky zakončuju běh a nato, že jsme asi 2x blbě předali (kámoška mi to předala do podpaždí xD tak jsme doběhl líp jak 9.C. kámoška co je z Céčka Adéla, je floorbalistka takže rychlost má a já ji předběhla byla předemnou a já ji dohnala o takovej kus jsem byla před ní. No stejně si Céčáci stěžovali, že jim někdo hodil botu do dráhy, když běhali a mi neříkejte, že bych ji nedohnala, když jsem běžela a byla potom o takovek kus před ní. No je to stejný jako, když od nás běželi kluci a ta Adéla jim vběhla do dráhy, tak ať si nestěžujou a anipro medaile za 3. místo si nešli, mě taky minule vběhla jedna šesťanda do dráhy, když jsem s ní běhala (6.-7- třídy) a taky jsme někňorali, když nás to stálo 3. místo byly jsme 4.
A jinak jsem z toho pádu nemohla otočit hlavu do prava teď už to trochu jde, ale teď mě bolí palce u rikou (ten kdo čte aso ví proč - volleyball) a pravej loket, bolí mě jenom když ho chci zvednout -_-"

8:15

24. června 2011 v 6:38 | Fai |  Kec
Tak v 8.15 mám 1. disciplínu FOOTBALL, hahaha!!! A pak hned floorball muhahahaha! A pak volleyball hehe, já na něj nejdu xD. Ale ani nevím, proč to sem píšu. Tak čágo! jdu se chystat na svoji smrt!
Jak máme napsané na triku ČABAS

Volleyball

22. června 2011 v 17:06 | Fai |  Kec
Ano, ano, Fai dneska hrála volleyball :D Já, kterou volleyball moc nebral ho naprala doslovně xD, jak? Ale nejprve všechno popořádku. Takže, měli jsme 1. hodinu a to byla čeština, bylo nás tam asi 11 lidí, ostatní se uráčeli přijít až na 2. hodinu a půlku češtiny jsme prokecali a pak se koukali na film. Pak jsme měli němčinu a šli jsme do tělocvičny hrát volleyball, chtěli a já si tam házela na koš a potom jsme měli mít hudebku, ale měli jsme supla tak jsme šli opět na volleyball :D, ale tentoktát jsem hrála i já, ale to se mi vysmtilo kámoška, která ho hraje závodně byla proti týmu a jich bylo 6 a nás 5. Naše dámy si lehly na žíněnky a spali, no kdyby tam nebyla mříž tak bych to tam jako, že "omilem hodila" a ona (kámoška) šla na rozehrání a přímo na mě to letělo, tak jsem místo, aby mi to zdeformovalo ksicht jsem tam dala ruce jako, že to odpálim, ale bohužel ten míč byl rychlejší jak moje reakce a měla jsem tam blbě prsty, přesněji oba dva palce. A tak se stalo, že jsem tam začala skákat a skučet bolestí a učitelka jestli dobrý a, že nemám když tak hrát a já debil řeknu v poho, ale míčům jsem se už raději vyhýbala :D a teďka jsem doma a levej palec už celkem v poho, ale už můžu s ním hýbat, ale přesto mě furt bolí, když se o něj opřu a praváruka?Heh, tu mám momentálně obvázanou a ledovala jsem si ji, ale furt mě bolí jak čert :-( a zítra mám poslední tělocvik tedy měl by být a já rozhodně nechci na poslední chybět, i když už teď se přemáhám ke vstávání ;) takže si ten prst asi zítra dorazím a v átek je ta olympiáda :( když jsem viděla ten rozpis!!! OMG n já budu ráda, když ještě budu moci na 60 m začínáme fotbalem, florbal, volleyball, no nazdar!!! A naše stužkování? Jdu v kalhotech, ale v elegantních dámských a takový triko, ale taky jako, že společenské a ostatní třídy jako je 9-B, C jdou normál asi, proč my nejdem taky v normál, připadám si v tom oblečení jak na pohřeb xD, ale ne fakt! :D

Accidentally in love

21. června 2011 v 21:55 | Fai |  Nezařazená videa
tuhle písničku si furt hraju do kola a do kola :D. mám z ní haldy! ...what´s the problem baby? Yey!

So she said what's the problem baby
What's the problem I don't know
Well maybe I'm in love (love)
Think about it every time
I think about it
Can't stop thinking 'bout it

How much longer will it take to cure this
Just to cure it cause I can't ignore it if it's love (love)
Makes me wanna turn around and face me but I don't know nothing 'bout love

Come on, come on
Turn a little faster
Come on, come on
The world will follow after
Come on, come on
Cause everybody's after love

So I said I'm a snowball running
Running down into the spring that's coming all this love
Melting under blue skies
Belting out sunlight
Shimmering love

Well baby I surrender
To the strawberry ice cream
Never ever end of all this love
Well I didn't mean to do it
But there's no escaping your love

These lines of lightning
Mean we're never alone,
Never alone, no, no

Come on, Come on
Move a little closer
Come on, Come on
I want to hear you whisper
Come on, Come on
Settle down inside my love

Come on, come on
Jump a little higher
Come on, come on
If you feel a little lighter
Come on, come on
We were once
Upon a time in love

We're accidentally in love
Accidentally in love [x7]

Accidentally

I'm In Love, I'm in Love,
I'm in Love, I'm in Love,
I'm in Love, I'm in Love,
Accidentally [x2]

Come on, come on
Spin a little tighter
Come on, come on
And the world's a little brighter
Come on, come on
Just get yourself inside her

Love ...I'm in love


Řekla co je za problém lásko
Co je za problém? Já nevím
Možná jsem zamilovaný (zamilovaný)
Pořád na tebe myslím
Myslím na to
Nemůžu na to přestat myslet

Jak dlouho bude trvat než se vyléčím
Jen to vyléčit protože nemůžu ignorovat to jestli je to láska (láska)
Chce se mi otočit a postavit se tomu ale nevím
Nic o lásce

Poď sem, poď sem
Otoč se rychleji
Poď sem, poď sem
Svět nás bude následovat
Poď sem, poď sem
Protože každý jde po lásce

Tak jsem řekl že jsem jako běžící sněhová koule
Běží dolů do jara, kdy přichází všechna láska
Roztaje pod modrým nebem
Pod sluncem
Mihotající láska

Dobře lásko vzdám se
Chceš-li jahodovou zmrzlinu
Tahle láska nikdy neskončí
Dobře, nechtěl jsem to
Ale není úniku z tvé lásky


Tyhle linky světla
Znamenají že nikdy nebudeme sami
Nikdy sami, ne, ne

Poď sem, poď sem
Trošku blíž
Poď sem, poď sem
Chci slyšet tvůj šepot
Poď sem, poď sem
Usaď se v mé lásce


Poď sem, poď sem
Vyskoč trošku víš
Poď sem, poď sem
Jestli se cítíš trošku lehčí
Poď sem, poď sem
Jsme jednou
Za čas zamilovaní

Jsme najednou zamilovaní
Najednou zamilovaní [x7]

Najednou

Jsem zamilovanej, jsem zamilovanej
Jsem zamilovanej, jsem zamilovanej
Jsem zamilovanej, jsem zamilovanej
Najdenou [x2]

Poď sem, poď sem
Zatoč se silněji
Poď sem, poď sem
A svět je hned jasnější
Poď sem, poď sem
Jsi prostě v ní

Láska...Jsem zamilovanej

Stuškování a olympiáda

18. června 2011 v 22:05 | Fai |  Kec


Tak brzy se mi blíží stuškování a školní olympiáda. Ti, co jsou s mím blogem už nějaký ten pátek si možná vzpomenou na to, jak jsem olympiáda kort reprezentace prožívala. A prožívám to zas! Opět jdu pomalu na všechny disciplíny, já antitalent na sport, k dby jste mě, ale viděli ve skutečnosti, řekli, byste si, co ta holka tam dělá. Já a s moji váhou? Ehm...tý se raději vyjadřovat nebud, ale ujistím, že míň jak 80 kg mám :D A s moji výškou? Kámoš na preventyvní prohlídce měřil 167 cm a tudíš mě asi blbě změřili, protože jsem furt většží jak on a naměřili mi 162 cm a o 0,5 cm jsem se prej zmenšila tak nevím :D. Ale spátky k tématu, jak jsem zmínila, jdu opět naněkolik disciplín, bohu dík, že jdu na jednu míň než v loni. Teďka budu mít jenom: štafetu, 60 m běh, florbal, fotbal, lano. A to mě kámoška, co to měla na starost napsala ještě na troboj - sedy lehy, švihadlo, skok přes lavičku. Já ji řekla ať mě škrtne, že to už bychskolabovala mít další 3 disciplíny, to by mi mohli rovnou zavolat sanitku :D. A ještě k tomu v tom vedru? Heh...odpadnu hned po 60 m minule, protože jsme porazili devítku hráli jsme už o medaile vefotbale jsme naše třídy nebo lépe ti, co hráli museli hrát až do 14:30 a to jsme měli stříbro, bohužel tam musí být ( ve fotbale) 1 holka minimálně a tudíž JÁ! A teď dali ještě jednu disciplínu navíc skok do písku, ale tam nejdu, já jsem ráda za svoji dálku, ale na jedničku mi to stačí a kord já nemůžu moc na kotníky :( A popravdě ani levé koleno, bych nesměla moc namáhat, prtože mi ho jednou otočili (kámoš mi do něho kopnul při fotbale :D, dělal frajera a uklouzl, protože ten den pršelo a prej vstávej to rozchodíš a nikdo mi dobrou půl hodinu nepomohl až si rodiče uvědomili, že tam furt ležim tak si pro mě přišli, mám to, ale hodný rodiče, co? :D) A tudíž mi stačí blbé štouchnutí a můžu jít na operaci nebo na šrouby tehdy mi řekl doktor, že jsem měla štěstí, že by mi dali šrouby na pořád a taky jsem měla jít na operaci, ale neešla jsem a měla jsem sádru o prázdninách, pokaždé mám nejlepší termíny :D. A stuškování, furt nacvičujem teďka budem mít stuškování 28. no celkem se těším, ale na druhou stránku se mi tam nechce a hned po stuškování jdem na véču :D.

Oshima Yuko (大島優子) -What's Next?!!

18. června 2011 v 17:34 | Fai |  AKB48 Videa
chcípám jal nadní bude to MAMMA MIA! Ale líbí se mi její boty :D

K čemu je ŠKOLA?

16. června 2011 v 22:34 | Fai |  Kec
K čemu je ŠKOLA.. ?! Matika → od toho je kalkulačka.. Čestina → mluvit umím.. Fyzika → proč padám na držku, vím .. Výtvarka → kolečko, čtvereček, umí namalovat i debil.... .............Příroďák → vím jak se rozmnožovat --> stačí! Ájina → GOOGLE překladač stačí . Tělák → do krámu si doběhnu . Zemák → sever, jih, západ, východ nic vic nemusím umět. Děják → vím co bylo včera . ..Dej to na blog jestli souhlasíš!!


Moshidora. Teaser.

14. června 2011 v 21:02 | Fai |  AKB48 Videa


Face down - Majisuka gakuen

14. června 2011 v 20:57 | Fai |  Majisuka Gakuen Videa
song je Face down - mám dojem, že ho mám i jako vyzvánění xD. A není to proto, že je v tomhle videu, ale mám ho tam od tý doby, co jsem si zjistila název ve hře MTX VS ATV

střední...

14. června 2011 v 14:56 | Fai |  Kec
Tak za chvilu budu psát rozstřelovačku z jazyka (rozdělovací test), na sřední školu, je du ktátce před 4 hodinou, nešla jsem ani na TV-odpolko, proč? Důvod je jednoduchý pšila bych ve 4 hodiny teprve domů a jít tam spocená se mi fakt nechce! Ať si učitel něco zkusí říct, tak mu to vpálim, že je nestíhám jet domů přes odpolko se třeba najíst, do školní jídelny taky nechodím a jít tam fakt spocená, promiňte, ale to ne! A myslím, že by to neprospělo i těm ostatním, co tam budou s semnou :D. No tak teď se jdu ještě na to mrknout, ale kámoška to psala včera a má prej za 1, ale co já? xD Já chci začátečník§m xD, budu si opakovat vše a hlavně barvičky, jůů...se mi vybavila ta písnička jak jsme se je učili: red and orange....
Mimoto, kdyby někoho zajímalo kam jdu na sřední (stejnak pochybuju) tak jdu na Zdravotnickou školu - Most- Zdravotní asistent, na lyceum jsem nakonec nešla, i kdyžmě vzali

Atem - cosplay

13. června 2011 v 19:00 | Fai |  Yu-Gi-Oh!
chcípím z tý lampy :D

little boys

13. června 2011 v 18:52 | Fai |  Naruto


I can fly!

13. června 2011 v 18:52 | Fai |  Yu-Gi-Oh!


Sad

13. června 2011 v 18:51 | Fai |  Yu-Gi-Oh!Atem & Mana

13. června 2011 v 18:51 | Fai |  Yu-Gi-Oh!