Srpen 2011

What the hell?

31. srpna 2011 v 18:25 | Fai |  Kec
Co to sakra? Fakt totální blbost, či hloupej vtip?! Jak je možný, že je konec práznin? ako by to blo včera, když jsem procházela základkou a ostatní ročníky nám tleskli a mávali! Vždyt, je to snad včera, kdy jsem říkala, že poslední den prázdnin strávím jenom v postli s nic neděláním..., tak moment! To bylo včera :D. ěkdy holtplány nevyjdou, jak se přejem. Včra mi volala sestřnice v 10 večer, zda bych sní nejela do Plzně v 5:30. No tak jsem jela, aby tam nebyla sama, páč strejda šel na nějaké zkoušky z vysoký. Cestu vám nebud rozepisovat, snad si to přectavíte. Jsem z Litvínova a jedete do Plzně, když já na dlouhý cesty nejsem (beru kinedril, jinak je mi blbě a já jsem ho neměl...ehm.....jenom můžu říci, že s mi klepali nohy, jak při klepavce). Ale cesta zpátky v poho. Ale k tématu. Dělá si to datum srandu, jak je možný, že zítra bude 1. září? To sama nechápu, ale jedno vím jistě, už se zítra vidím "Prosím vás, nevíte kde je 1.A?" Chachá, to bude trapas :D.
Co vy? Do který jdete? Případně, co studujete?
Vidím datum 1. září

Vytvořte si svoji AKB členku

23. srpna 2011 v 21:37 | Fai |  AKB48 info
Na této stránce si můžete vytvořite členku AKB48.
Jedná se o části jednotlivých členek, proto budete mít nebo nemusíte, záleží na vás, jednoduše si vytvořit svoji členku (pouze pro vaše potěšení, ok?) Poradím vám, vpravo nahoře máte takovou malou tabulku, když na ni kliknete oběví se vám členky a jejich hlava, podle toho budete vědět, jakou si dáváte, nebo jednoduše budete klikat na části obličeje.
ukázka, můj výtvor

To je úlet: Japonci vytvořili virtuální zpěvačku

22. srpna 2011 v 17:47 | Fai |  AKB48 info
mám to od tuď
To, že jsou Japonci zapálení do výroby všelijakých robotů, je známé. Ale že by počítačově vytvořili zpěvačku a vydávali ji za člověka, to se ještě nestalo.
11. června představili zástupci dívčí pěvecké skupiny AKB48 novou členku pojmenovanou Eguchi Aimi. Ta vznikla spojením šesti jiných děvčat ze skupiny.
Každá část jejího těla pochází od jiné dívky. Hlas pak náleží Sasaki Yukari. Mnozí lidé si přijdou podvedení. Žili totiž dlouhou dobu v domnění, že je Eguchi opravdovou ženou.
Popová skupina AKB48 vznikla v roce 2005 v tokyjské čtvrti Akihabara, kde má své vlastní divadlo, ve kterém pravidelně několikrát týdně vystupuje. Protože je kapela velmi početná, jsou dívky uskupeny do týmů A, K a B a nutno dodat, že mají v Japonsku se svými hity velký úspěch.

20.8.2011

21. srpna 2011 v 11:52 | Fai |  Kec
1. Chci se vám omluvit za neaktivitu,ale mám na to dobrou výmluvu :D.
chystali jsme věci na svatbu xD. Ne fakt, svatba v naší rodině je fakt vzácnost :D. Vdávala se mi sestřenice. Bylo nás na svatbě celkem dost. Jelo zhruba 8 - 9 aut, takže si to asi představíte, když každý bylo plný :D. Sesřenice se vdávala 11:30 (+ nějaká ta minuta). A když jsme jeli na hostinu na Koldumě, kde nás přivítal majitel hotelu a restaurace. Tak novomanželé měli s ním přípitek a servírka hodila na zem talíř (střepy štěstí) a bratranec sestřenice Lucky (ta byla nevěsta) ji ten talíř ze smetáčku schodil ještě jednou :D. hostina byla dobrá, ale než se servírovali chlebíčky. Táta už hladi si lžící nabíral arašídy, aby zamaskoval, že nejí dort (on má rád jenom ovocný, jiný nejí a dort byl třípatrovej, ale krémovej) a když měli chlapi přípitek, tak jsme po chvíli měli my ženský. A pak se zabavil ženich dalším přípitkem a nevěsta se nám unesla :D. Manžel ji musel vyplatit a hlavně najít, i když to nebylo moc tešžký, jelikoš nevěstu odnesli do jiné hospody :D. Jen pro ty, co nechápou: Nevěsta se unese a ženich to nesmí vědět a ti, co ji unesou si budou obědnávat a jakmile je ženich najde musí celou tu částku zaplatit. A já jsem zjistila, že zase až tak blbě netačím :D, i když první tanec s mím tátou...ehm...jsem mu více méně šlapala na nohy, ale pak už to šlo samo.A když bylo kolem 6 hodiny věčina už byla opitých a já jsem šla domů s tátou v 12 hodin, protože se už zavíralo tak jsme šli všichni, ale s tátou jsem se dostala domů až v 1 ráno, i když nám normálně trvá cesta domů jen 10 minut. :D
A srejda pepík, mě málem polil pivem a učil mě kroky do rytmu, ale když jsem si šla sednout nebo od něj tak mě popadl a zase do mě furt mlel ten rytmus :D. A i s kámošema jsem si zatancovala, ale s ženichem ne, i když mě vyzval.

AKB48 jsou inspirací pro kohokoliv a je jen na nás jak to pojmeme

18. srpna 2011 v 21:55 | Fai |  AKB48 Videa
No myslím, že nadpis mluví za vše :D. Kluci to dobře vymysleli teda jestli to jsou všichni kluci v sukních :D

Mozkové buňky

15. srpna 2011 v 21:41 | Fai |  Kec
znáte to, když vám někdo řekne nehraj moc dlouho, dej si pauzua často to máte napsané i v návodech? U mě to moc neplatí hrala jsem hru Polda 4, co jsem včera dostala včera večer, no hrala jsem ho od 10 ráno do teď :D. Samozdřejmě jsem měla pauzy, ale bolí mě hlava a kdyby to třeba byla hra, ve které se bojuje, ale tahle hra je strašně na logiku a to logiku fakt moc nejsem :D. Bolí mě hlava, oči a už i zadek xD. Momentálně jsem ve Francii 1994, která je tak trochu ve zvlátním stavu, válčí s Anglíí atd... Ale fakt zítra už to tolik přepískávat nebudu, ale jich chci už konečně dohrát.
Pro info. já jsem ji hrála, ale byla jsem v době kamený, jenomže jsem si to omylem přepla na new game a tak jsem to musela hrát, jelikoš ukládání je moje další skleróza :D
A takhle náhodou nevýte, kde by se dali stáhnout hry pro PC , ale celé?

Erena Ono 小野恵令奈 end

11. srpna 2011 v 17:33 | Fai |  AKB48 info
AKB48 členka týmu K, Erena Ono na koncertě v Yoyogi National Gymnasium červenci 2010, oznámila, že končí ve skupině AKB48. Z toho důvodu, aby se mohla věnovat studiu herectví v zahraničí. Erena se rozloučila v divadle (AKB-divadlo) dne 27.09.2010 a momentálně studuje herectví v Londýně.

hotovo

9. srpna 2011 v 21:55 | Fai |  Kec
Hotovo! 3. díl je na světě, ale na ulozto ho hodim až zítra jinak bych tu byla do půlnoci (jsem na normálním PC), takže ho dneska nečekejte, jakmile ráno vstanu, což bude kolem 11 xD, tak zapnu komp a hodím to na ulozto a na anime-manga.cz už jsem poslala titulky. Ale stejně je divný, jak jsem to tak rychle zvládla, pro informaci! I když jsem si titulky a RAW video stáhla už je to nějaký ten pátek tak k překladu jsem semoc neměla. Takže jsem měla 10 minut jenom přeložený a pak jsem si je postupně časovala (3 dny) a včera jsem dodělala celý překlad + úpravy takže to je 17 minut překladu a dneska jsem těch 17 minut dočasovala, dobrý ne. takže když budu chtít a připomínám slova KDYŽ BUDU CHTÍT tak bych zítra užzačala s překladem 4. dílu. Ale na to si musím stáhnout ještě nejen titulky, ale iRAW video a s tímhle kompem strávim jenom půlku dne s stahováním :D. Ale stejně nevim protč to sem píšu, když tu asi není nikdo 1. kdo by to četl a za 2. kdo by sledoval Mendol Ikemen Idol
Jo a když jsem koukala do statistik na ulozto.cz tak 1. díl Mendolu si stáhlo už 67 lidí
A JESTLI Mendol dodělám do konce, což asi ano, jelikoš já když něco začnu ta se to snažím dokončit, i když se s tímhle příslovím moc nedržím :D. Možná, podotýkám možná bych skusila i nějaké to krátké anime něco, co bude mít jenom pár dílů asi tak díly OVA :D ty jsou věčinou po jednom dílu xD

3. díl + kec

8. srpna 2011 v 21:35 | Fai |  Kec
Tak se Vás chci zeptat, zda je tu nějaká ta duše, co by sledovala Mendol Ikemen Idol? Tak pro ty "duše" mám oznam! Třetí díl už je komlet přeložený, přeložila jsem asi tak 20 minut dneska, takže když na to tak koukám přeložím i celý díl za den. Měla jsem dneska menší pauzy, přišla sestřenka a šla jsem ven, ale v tom se rozepíšu dole. Takže zítra se vrhnu na časovaní, ale POZOR! nevím jak je to u jiných, ale pro mě je překlad snadnější než časovaní! I když mám anglickou verzi časování (tam kopíruju ang. text a přeložím do češtiny), ale nejsem taková a ani nechci být taková, že jim ukradnu jejich celé časování. PROMIŇTE, ale fakt nechci krást práci, co někdo udělal a stálo to tu osobu čas. (Pokud to sama ang. překladatel neukral xD, ale někde to vzniknout muselo :D) Možná tak karaoke :D, ale hodím ho tam a časování a to si ještě upravim podle svýho, jelikoš oni to tam mají jinak a já to chci mít alespoň nějak přesně. A taky někdy v nějakých úryvkách nemají karaoke a já si ho tam sama dám, takže je to krádeš? Podle mě ne! Titulky si ještě předčasuju, takže je to jako bych si je tam dala sama, ale stejně používám svoje úpravy pro titulky a umístění (myšleno, třeba jako barvy atd...) Mám načasovaní 10 minut, takže snad to zítra dám, ale dneska už pochybuju máme 9:30 a já už ani nevidím na monitor (rozmazaně) bolí mě hlava, boky a prdel :d neumím adat xD.
Skákala jsem salta, ale oni říkaj nízké salto, ale podle mě je to jako když dělám kotoul, jenomže tam nedám ruce a ty tam nedávám nikdy :D a pak jsem skošela z rozeběhu stojku a do přeu, ale slítla jsem z kopce :D, a kámoš se konečně naučil přeskočit lavičku plus na stůl, pro mě to není problém, ale on je menší a skáče míň. povím vám, že písek nění zase až tak moc měkej.
A ještě něco DĚLÁTE SI SRANDU, ŽE JE POLOVINA PRÁZDNIN PRYČ? kDO TO VYMYSLEL?! JDEM HO ZBÍT!!! xD
animace (mix) 130X130

6. srpna 2011 v 12:21 | Fai |  Animace
DNAngel Animation Pictures, Images and Photos315789306.gif juliet and romeo image by jessyan1016
Další dodám možná, že ještě dneska

animace

6. srpna 2011 v 12:09 | Fai |  Animace

Red hair

5. srpna 2011 v 13:01 | Fai |  Anime BOY
z toho poznávám jenom 2

Chocolove

4. srpna 2011 v 21:20 | Fai |  AKB48 Videa