Červenec 2014

Binbougami ga!

12. července 2014 v 22:44 | Fai
Moje info:
Jste 16ti letá holka, která je oblíbená u všech chlapců a jiné slečny vám závistivě přejí snad i smrt. Jste úspěšný a máte štěstí snad ve všem, ale v tom štěstí to není zase taková náhoda. Máte štěstí, které se vymyká normě obyčejného člověka, a proto na vás seslali Bohyni chudoby, která má za úkol z vás to štěstí dostat jakýmkoliv způsobem. Ale je tu jedna otázka: "Dokáže Bohyně chudoby porazit Dívku štěstěny?"

Můj názor:
Je to anime, které bych pasovala do kategorie komedie. Sice tam žádné obsáhlé lovestoty nenajdete, ale zase akce typu: Injekční jehly o velikosti basellové pálky, či pády z 30. patra bez újmy (padala bohyně hlavně :D) a máte rádi humorné akce stylu - Ploché prkno a Prsatice - tak je to anime jako dělaný.
Upřímně myslela jsem si, že to bude jen další rádoby anime, které má pár epizod a pak nic, ale upoutalo mě ihned na začátku, protože, ztvárnit jiné anime v tomhle anime - to se jen tak nevidí :D ... Lze uvidět Death Note, Naruto, One piece , pak něco jako nákej horor viz obrízek dole :DD.
Takže můžu říct, že jsem jsem se opravdu nasmála :D

Pokud tohle anime bude chtít vidět, tak možnost ZDE - jen je nutná registrace :)